Pojištění domova

Online srovnání pojištění domů, bytů a jejich vybavení

Pojištění domů, bytů a jejich vybavení na D-Pojištění nabízí porovnání pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti. Srovnejte během pár minut nabídky pojišťoven pohodlně a online. Ihned tak zjistíte, kolik na pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti ušetříte.

Nabízíme pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti za výhodné ceny šité na míru vašemu domu či bytu. Dopřejte si klid, sjednejte si online a levně pojištění domácnosti, bytu či domu.

Pojištění domácnosti

Levné pojištění domácnosti online. Srovnání pojištění domácnosti u D-Pojištění = výhodné pojištění domácnosti na internetu.

Online kalkulačka pojištění domácnosti od Direct Pojišťovny

Pojištění domácnosti se vztahuje na věci, jež máte ve vašem bytě či domě – např. spotřebiče, elektroniku, nábytek, šperky či oblečení. Současně pojištění chrání i sportovní či jiné vybavení, které se nachází v nebytových prostorech (sklepě nebo komoře). Porovnejte pojištění domácnosti na D-Pojištění a zvolte si pro vás nejvýhodnější pojištění.

Pojištění nemovitosti

Levné pojištění bytu či domu, levné pojištění nemovitosti online. Srovnání pojištění nemovitosti u D-Pojištění = výhodné pojištění nemovitosti na internetu.

Online kalkulačka pojištění domu nebo bytu od Direct Pojišťovny

Pojistěte si vaši nemovitost a nenechte se zaskočit přírodou. Pojištění nemovitosti se vztahuje na stavbu či konstrukci domu nebo bytu včetně stavebních součástí. Pojistíte si zdi, okna nebo třeba střešní krytiny – tedy vnější části vaší nemovitosti. Součástí pojištění jsou i vnitřní stavební součásti, jako je vestavěná skříň nebo vestavěná kuchyňská linka. Je pamatováno ani na sklep, komoru nebo garážová stání – tzn. nebytové prostory, jež jsou součástí či náleží k bytu nebo domu. Porovnejte pojištění nemovitosti na D-Pojištění a zvolte si pro vás nejvýhodnější pojištění.

Další levná online pojištění

Náš tip

Pojištění domácnosti nebo pojištění nemovitosti vám dopřejí klidu v souvislosti s vlastním bydlením či nemovitostí firmy. Tak jako chráníte svůj majetek, tak důležité je však chránit sebe i své blízké. Při cestách do zahraničí toto platí dvojnásob. Minimalizaci rizika plynoucího z nepříjemných událostí při soukromých i pracovních pobytech v cizině vám zajistí funkční cestovní pojištění. Cestovní pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu či pojištění odpovědnosti představuje jistotu pro váš vysněný pobyt. Proto na základě pozitivních zkušeností doporučujeme kvalitní cestovní pojištění ČSOB.

Povinné ručení a havarijní pojištění

Nabízíme zákonné pojištění vozidel - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější povinné ručení. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání havarijního pojištění. Až 70% slevu dosáhnete změnou pojišťovny či produktu - vyberte si u nás havarijní pojištění, ušetříte.

Pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti

Nabízíme pojištění pro ochranu nemovitosti i vybavení - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější pojištění nemovitostí. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání pojištění domácnosti. Stačí změnit pojišťovnu či produkt - vyberte si u nás pojištění domácnosti a ušetříte.

Cestovní pojištění – pojištění na cesty

Zvolte si levné online cestovní pojištění do zahraničí na D-Pojištění – lákavá cena a zajímavé slevy pro rodiny či skupiny, levné pojištění na dovolenou, výlet či služební cestu. Připravili jsme srovnání pojištění na cesty - porovnejte online cestovní pojištění, vyberte si nejvýhodnější a ušetřete.

Reklama