Pojištění domácnosti – srovnání online

Porovnání sazeb všech pojišťoven, získejte nejlevnější pojištění domácnosti

Porovnání pojištění domácnosti pro váš dům či byt. Porovnejte si pojištění domácnosti právě teď – rychle, online a se slevami. Srovnáváme sazby všech pojišťoven, získejte tak nejlevnější pojištění domácnosti.

Nabízíme pojištění domácnosti za výhodné ceny šité na míru vašemu domu, bytu i vaší peněžence. Formulář kalkulačky pojištění domácnosti vám ihned spočítá, kolik můžete ušetřit s pojištěním domácnosti na D-Pojištění:

Pojištění domácnosti online

Nabízíme levné pojištění online. Pojištění domácnosti na D-Pojištění = výhodné pojištění domova na internetu.

Pojištění domácnosti se vztahuje na věci, které máte ve vašem bytě či domě. Jedná se především o spotřebiče, elektroniku, nábytek, šperky nebo oblečení. Současně pojištěním domácnosti chráníte i vaše sportovní či jiné vybavení, jež se nachází v nebytových prostorech – sklepě nebo komoře. Zajistěte si klid, sjednejte si levné pojištění domácnosti.

Další levná online pojištění

Náš tip

Pojištění domácnosti vám dopřeje klidu v souvislosti s vlastním bydlením. Tak jako chráníte svůj majetek, tak důležité je však chránit sebe i své blízké. Při cestách do zahraničí toto platí dvojnásob. Minimalizaci rizika plynoucího z nepříjemných událostí při soukromých i pracovních pobytech v cizině vám zajistí funkční cestovní pojištění. Cestovní pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu či pojištění odpovědnosti představuje jistotu pro váš vysněný pobyt. Proto na základě pozitivních zkušeností doporučujeme kvalitní cestovní pojištění ČSOB.

Povinné ručení a havarijní pojištění

Nabízíme zákonné pojištění vozidel - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější povinné ručení. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání havarijního pojištění. Až 70% slevu dosáhnete změnou pojišťovny či produktu - vyberte si u nás havarijní pojištění, ušetříte.

Pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti

Nabízíme pojištění pro ochranu nemovitosti i vybavení - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější pojištění nemovitostí. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání pojištění domácnosti. Stačí změnit pojišťovnu či produkt - vyberte si u nás pojištění domácnosti a ušetříte.

Cestovní pojištění – pojištění na cesty

Zvolte si levné online cestovní pojištění do zahraničí na D-Pojištění – lákavá cena a zajímavé slevy pro rodiny či skupiny, levné pojištění na dovolenou, výlet či služební cestu. Připravili jsme srovnání pojištění na cesty - porovnejte online cestovní pojištění, vyberte si nejvýhodnější a ušetřete.

Reklama