Pojištění nemovitosti – srovnání online

Porovnání sazeb všech pojišťoven, získejte nejlevnější pojištění nemovitosti

Porovnání pojištění nemovitosti pro váš dům či byt. Porovnejte si pojištění nemovitosti právě teď – rychle, online a se slevami. Srovnáváme sazby všech pojišťoven, získejte tak nejlevnější pojištění nemovitosti.

Nabízíme pojištění nemovitosti za výhodné ceny šité na míru vašemu domu, bytu i vaší peněžence. Formulář kalkulačky pojištění nemovitosti vám ihned spočítá, kolik můžete ušetřit s pojištěním nemovitosti na D-Pojištění:

Pojištění nemovitosti online

Nabízíme levné pojištění bytů či domů online. Pojištění nemovitosti u D-Pojištění = výhodné pojištění nemovitosti na internetu.

Pojištění obytných budov a souvisejících staveb či pojištění bytu vás ochrání před škodami vzniklými působením živlů a dalšími zvolenými riziky. Dopřejte si klid, sjednejte si levně pojištění bytu či domu.

Další levná online pojištění

Náš tip

Pojištění nemovitosti vám dopřejí klidu v souvislosti s vlastním bydlením či nemovitostí firmy. Tak jako chráníte svůj majetek, tak důležité je však chránit sebe i své blízké. Při cestách do zahraničí toto platí dvojnásob. Minimalizaci rizika plynoucího z nepříjemných událostí při soukromých i pracovních pobytech v cizině vám zajistí funkční cestovní pojištění. Cestovní pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu či pojištění odpovědnosti představuje jistotu pro váš vysněný pobyt. Proto na základě pozitivních zkušeností doporučujeme kvalitní cestovní pojištění Allianz.

Povinné ručení a havarijní pojištění

Nabízíme zákonné pojištění vozidel - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější povinné ručení. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání havarijního pojištění. Až 70% slevu dosáhnete změnou pojišťovny či produktu - vyberte si u nás havarijní pojištění, ušetříte.

Pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti

Nabízíme pojištění pro ochranu nemovitosti i vybavení - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější pojištění nemovitostí. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání pojištění domácnosti. Stačí změnit pojišťovnu či produkt - vyberte si u nás pojištění domácnosti a ušetříte.

Cestovní pojištění – pojištění na cesty

Zvolte si levné online cestovní pojištění do zahraničí na D-Pojištění – lákavá cena a zajímavé slevy pro rodiny či skupiny, levné pojištění na dovolenou, výlet či služební cestu. Připravili jsme srovnání pojištění na cesty - porovnejte online cestovní pojištění, vyberte si nejvýhodnější a ušetřete.

Reklama