Porovnání pojištění vozidel

Online srovnání povinného ručení a havarijního pojištění

Pojištění vozidel na D-Pojištění nabízí porovnání povinného ručení a havarijního pojištění pro váš automobil, motocykl či jiné vozidlo. Srovnejte během pár minut nabídky pojišťoven pohodlně a online. Ihned tak zjistíte, kolik na pojištění vozidel ušetříte.

Nabízíme povinné ručení a havarijní pojištění za výhodné ceny šité na míru vašemu vozidlu i vaší peněžence. Navíc při dlouhodobě bezeškodním průběhu se můžete zvolit slevy až do výše 50%! Zajímavým bonusem můžou být i asistenční služby v ceně pro případ nehody 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Povinné ručení

Levné povinné ručení online. Srovnání povinného ručení vozidel u D-Pojištění = výhodné pojištění automobilů, motocyklů a ostatních vozidel na internetu.

Online kalkulačka povinného ručení vozidel

Porovnejte povinná ručení na D-Pojištění a zvolte si pro vás nejvýhodnější pojištění. Povinná ručení v nabídce D-Pojištění např. umožňují či obsahují*:

  • online uzavření povinného ručení vozidla
  • za každých 12 bezeškodných měsíců sleva. Bezeškodní měsíce u předchozích pojistitelů se připočítávají. Sleva tak může vystoupat až do výše 50 %!
  • výhodná cena šitá na míru každého klienta
  • asistenční služby v ceně pro případ nehody 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • sleva na další pojišťované vozidla až 15 až 20 %

Havarijní pojištění

Levné havarijní pojištění online. Srovnání havarijního pojištění vozidel u D-Pojištění = výhodné pojištění automobilů, motocyklů a ostatních vozidel na internetu.

Online kalkulačka havarijního pojištění vozidel

Porovnejte havarijní pojištění na D-Pojištění a zvolte si pro vás nejvýhodnější pojištění. Havarijní pojištění v nabídce D-Pojištění např. umožňují či obsahují*:

  • online uzavření havarijní pojištění vozidla
  • rychlá platba pojistného plnění ve většině případů
  • nadstandardní asistenční služby součástí základní ceny
  • za každých 12 měsíců beze škod sleva až 5 % z pojistného
  • sleva na další pojišťovaná vozidla až ve výši až 10 %

* – liší se dle konkrétní nabídky, pozorně čtěte podmínky smlouvy

Další levná online pojištění

Náš tip

Povinné ručení nebo havarijní pojištění vám dopřejí klidu v souvislosti s tuzemskými cestami vašim vozidlem. Podobně důležité je chránit sebe i své blízké při cestách do zahraničí. Minimalizaci rizika plynoucího z nepříjemných událostí při soukromých i pracovních pobytech v cizině vám zajistí funkční cestovní pojištění. Cestovní pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu či pojištění odpovědnosti představuje jistotu pro váš vysněný pobyt. Na základě pozitivních zkušeností doporučujeme kvalitní cestovní pojištění Allianz.

Povinné ručení a havarijní pojištění

Nabízíme zákonné pojištění vozidel - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější povinné ručení. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání havarijního pojištění. Až 70% slevu dosáhnete změnou pojišťovny či produktu - vyberte si u nás havarijní pojištění, ušetříte.

Pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti

Nabízíme pojištění pro ochranu nemovitosti i vybavení - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější pojištění nemovitostí. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání pojištění domácnosti. Stačí změnit pojišťovnu či produkt - vyberte si u nás pojištění domácnosti a ušetříte.

Cestovní pojištění – pojištění na cesty

Zvolte si levné online cestovní pojištění do zahraničí na D-Pojištění – lákavá cena a zajímavé slevy pro rodiny či skupiny, levné pojištění na dovolenou, výlet či služební cestu. Připravili jsme srovnání pojištění na cesty - porovnejte online cestovní pojištění, vyberte si nejvýhodnější a ušetřete.

Reklama