Havarijní pojištění – srovnání online

Porovnání sazeb všech pojišťoven, kalkulačka pro nejlevnější havarijní pojištění. Slevy až 70 %!

Porovnání havarijního pojištění pro váš automobil, motocykl či jiné vozidlo. Porovnejte si havarijní pojištění právě teď – rychle, online a se slevami až 70% prostřednictvím naší kalkulačky. Srovnáváme sazby všech pojišťoven, získejte tak nejlevnější havarijní pojištění.

Nabízíme havarijní pojištění za výhodné ceny šité na míru vašemu vozidlu i vaší peněžence. Formulář kalkulačky havarijního pojištění vám ihned spočítá, kolik můžete ušetřit s havarijním pojištěním na D-Pojištění:

Online výpočet

Porovnejte nabídky všech pojišťoven a sjednejte si havarijní pojištění online přes internet na D-Pojištění právě teď. Použijte výše kalkulačku havarijního pojištění, vyplňte formulář a ihned se dozvíte, kolik můžete ušetřit s havarijním pojištěním na D-Pojištění. Porovnejte havarijní pojištění na D-Pojištění a zvolte si pro vás nejvýhodnější pojištění. Havarijní pojištění v nabídce D-Pojištění např. umožňují či obsahují*:

  • online havarijní pojištění vozidla
  • platba pojistného plnění ve většině případů do 2 dnů ode dne ukončení šetření pojistné události
  • nadstandardní asistenční služby součástí základní ceny
  • za každých 12 měsíců beze škod sleva až 5 % z pojistného
  • sleva na další pojišťovaná vozidla automaticky ve výši až 10 %

* – liší se dle konkrétní nabídky, pozorně čtěte podmínky smlouvy

Další levná online pojištění

Náš tip

Havarijní pojištění vám dopřeje klidu v souvislosti s tuzemskými cestami vašim vozidlem. Podobně důležité je chránit sebe i své blízké při cestách do zahraničí. Minimalizaci rizika plynoucího z nepříjemných událostí při soukromých i pracovních pobytech v cizině vám zajistí funkční cestovní pojištění. Cestovní pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu či pojištění odpovědnosti představuje jistotu pro váš vysněný pobyt. Na základě pozitivních zkušeností doporučujeme kvalitní cestovní pojištění ČSOB.

Povinné ručení a havarijní pojištění

Nabízíme zákonné pojištění vozidel - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější povinné ručení. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání havarijního pojištění. Až 70% slevu dosáhnete změnou pojišťovny či produktu - vyberte si u nás havarijní pojištění, ušetříte.

Pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti

Nabízíme pojištění pro ochranu nemovitosti i vybavení - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější pojištění nemovitostí. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání pojištění domácnosti. Stačí změnit pojišťovnu či produkt - vyberte si u nás pojištění domácnosti a ušetříte.

Cestovní pojištění – pojištění na cesty

Zvolte si levné online cestovní pojištění do zahraničí na D-Pojištění – lákavá cena a zajímavé slevy pro rodiny či skupiny, levné pojištění na dovolenou, výlet či služební cestu. Připravili jsme srovnání pojištění na cesty - porovnejte online cestovní pojištění, vyberte si nejvýhodnější a ušetřete.

Reklama