Povinné ručení – srovnání online

Porovnání sazeb všech pojišťoven, kalkulačka pro nejlevnější povinné ručení. Slevy až 9000 Kč!

Porovnání povinného ručení pro váš automobil, motocykl či jiné vozidlo. Porovnejte si povinné ručení právě teď – rychle, online a se slevami až 9000 Kč. Srovnáváme sazby všech pojišťoven, získejte tak nejlevnější povinné ručení.

Nabízíme povinné ručení za výhodné ceny šité na míru vašemu vozidlu i vaší peněžence. Formulář kalkulačky povinného ručení vám ihned spočítá, kolik můžete ušetřit s povinným ručením na D-Pojištění:

Online výpočet

Porovnejte nabídky všech pojišťoven a sjednejte si povinné ručení online přes internet na D-Pojištění právě teď. Vyplňte výše formulář kalkulačky povinného ručení a ihned se dozvíte, kolik můžete ušetřit s povinným ručením na D-Pojištění. Porovnejte povinná ručení na D-Pojištění a zvolte si pro vás nejvýhodnější pojištění. Povinná ručení v nabídce D-Pojištění např. umožňují či obsahují*:

  • online uzavření povinného ručení vozidla
  • za každých 12 bezeškodných měsíců sleva. Bezeškodní měsíce u předchozích pojistitelů se připočítávají. Sleva tak může vystoupat až do výše 50 %!
  • výhodná cena šitá na míru každého klienta
  • asistenční služby v ceně pro případ nehody 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • sleva na další pojišťované vozidla až 15 až 20 %

* – liší se dle konkrétní nabídky, pozorně čtěte podmínky smlouvy

Další levná online pojištění

Náš tip

Povinné ručení vám dopřeje klidu v souvislosti s tuzemskými cestami vašim vozidlem. Podobně důležité je chránit sebe i své blízké při cestách do zahraničí. Minimalizaci rizika plynoucího z nepříjemných událostí při soukromých i pracovních pobytech v cizině vám zajistí funkční cestovní pojištění. Cestovní pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu či pojištění odpovědnosti představuje jistotu pro váš vysněný pobyt. Na základě pozitivních zkušeností doporučujeme kvalitní cestovní pojištění Allianz.

Povinné ručení a havarijní pojištění

Nabízíme zákonné pojištění vozidel - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější povinné ručení. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání havarijního pojištění. Až 70% slevu dosáhnete změnou pojišťovny či produktu - vyberte si u nás havarijní pojištění, ušetříte.

Pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti

Nabízíme pojištění pro ochranu nemovitosti i vybavení - porovnejte si nabídky všech pojišťoven v ČR a sami si vyberte nejlevnější pojištění nemovitostí. Současně jsme připravili kalkulačku pro srovnání pojištění domácnosti. Stačí změnit pojišťovnu či produkt - vyberte si u nás pojištění domácnosti a ušetříte.

Cestovní pojištění – pojištění na cesty

Zvolte si levné online cestovní pojištění do zahraničí na D-Pojištění – lákavá cena a zajímavé slevy pro rodiny či skupiny, levné pojištění na dovolenou, výlet či služební cestu. Připravili jsme srovnání pojištění na cesty - porovnejte online cestovní pojištění, vyberte si nejvýhodnější a ušetřete.

Reklama